Küpsiste info

See veebileht kasutab kasutajakogemuse parandamiseks küpsiseid. Loodame, et Te pole vastu, et kogume külastusstatistikat. Lugege lähemalt siit, kuidas kogume ja töötleme kasutajate infot.

MIS ON KÜPSIS?

Küpsis on väike tekstifail, mis salvestatakse veebilehe külastamisel Teie seadme (arvuti, nutiseade vms) veebilehitsejasse. Igal Teie järgneval veebilehe külastusel saadetakse küpsised tagasi sellele veebilehele või mõnele teisele veebilehele, mis küpsise ära tunneb, et saada ülevaade kasutaja võrgutegevusest. Küpsised aitavad meil analüüsida, kuidas seda veebilehte kasutatakse (näiteks millised lehed on kõige populaarsemad), et saaksime veebilehe kasutajatele pakkuda parimat kasutusmugavust.

KOLMANDATE OSAPOOLTE VEEBILEHTEDE KÜPSISED
Selle veebilehe kasutamisel võidakse Teid suunata muudele veebilehtedele, mis võivad kasutada oma küpsiseid. Meil ei ole kontrolli küpsiste paigutamise üle teiste veebilehtede poolt, isegi kui Teid suunatakse nende juurde sellelt veebilehelt. Kolmandate osapoolte teenused andmete kogumisel toimivad vastavalt nende tingimustele.

Küpsiste info
Rahvusraamatukogu isikuandmete töötlemise kord